Avukata Sorun
Yardıma ihtiyacınız mı var? Hemen sorun!

Hakkımızda

Kurumsal Bilgiler

0
Güven ve Şeffaflık
Pak Hukuk Bürosu

Pak Hukuk

Hakkımızda

Pak Hukuk Ofisi, Kahramanmaraş merkezli bir hukuk ofisidir. Ofisimiz müvekkillerine birçok alanda hukuk ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Bütün hukuki işlemlerin takibini gizlilik ilkesine sadık kalarak yürüten ofisimiz, müvekkil-vekil ilişkisinde ise şeffaflık ve dürüstlük ilkesini amaç edinmiştir.

Dosyalarınız hakkında sizlerle düzenli iletişim halinde kalınarak avukatın güven ve sorumluluk vazifeleri yerine getirilmektedir.

Amacımız vatandaşlarımızın ‘Hukuk Devleti İlkesi’ doğrultusunda güven içinde yaşamasına destek sağlamaktır.

ilkelerimiz

Meslek İlkelerimiz

Gizlilik ve Mesleki Sır:

Avukatlık mesleğinin en önemli etik ilkelerinden biri ‘Sır saklama ve gizlilik’tir. Avukatlık büromuz, AB Avukatlık Meslek Kuralları, BM Havana Avukatlık Kuralları ile 1136 sayılı Avukatlık Kanunu ile belirlenen gizlilik ve sır saklama ilkesini hassasiyetle uygulamaktadır. Hukuk büromuz, müvekkillerine ait bilgi ve belgeleri mesleki sır kapsamında özel bir şekilde gizli tutmakta, üçüncü kişi veya kurumlarla hiçbir şekilde paylaşmamaktadır.

Şeffaflık:

Avukat, mesleki faaliyetini icra ederken yapılan işin veya davanın aşamaları ve olası sonuçları hakkındaki hukuki görüşünü müvekkiline aktarmalıdır. Hukuk büromuz, vekaletini aldığı müvekkillerini dava süreci ve yapılan işin aşamaları hakkında sürekli bir bilgi akışıyla bilgilendirmektedir.
Pak Hukuk Bürosu
Image
Image

Bültenimize Abone Olun